Poznaj bliżej funkcjonalności systemu AlkaERP

badge

Obsługa kart w programie

System Alka ERP wspiera logowanie do programu indywidualnymi kartami pracowniczymi. Równocześnie dzięki ujednoliconej strukturze systemu, używanie kart pozwoli na rejestrację czasu pracy każdego użytkownika.

Więcej...
psychology

Wspomaganie decyzji podczas realizacji zamówień

Oprogramowanie Alka ERP zostało zaprojektowane tak, aby wspierać każdy aspekt działalności firmy na różnym etapie jej rozwoju. System działający w firmie ma nie tylko katalogować zamówienia, ale również wpływać na ich realizację, poprawiając przy tym efektywność i wydajność pracy firmy.

Więcej...
savings

Optymalizacja kosztów

System Alka ERP to narzędzie dla firm, które w istotny sposób wpłynie na zmniejszenie kosztów ich funkcjonowania, zarówno biorąc pod uwagę zasoby ludzkie, jak i materiałowe.

Więcej...
lock

Bezpieczeństwo danych

Bezpieczeństwo to najważniejsze kryterium wyboru oprogramowania. System Alka ERP spełnia najwyższe standardy jakości oraz bezpieczeństwa we wszystkich aspektach jego działania.

Więcej...
smartphone

Mobilność w czasie rzeczywistym

Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, system Alka ERP został wzbogacony o dodatkowe rozwiązania mobilne, które stanowią aplikacje dedykowane systemowi Android.

Więcej...
description

Prosta dokumentacja i analiza

Zintegrowane moduły Alka ERP dają możliwość tworzenia automatycznej, cyfrowej dokumentacji, która zminimalizuje papierkową dokumentację oraz zaoszczędzi sporą ilość czasu.

Więcej...
reduce_capacity

Zmniejszone zapotrzebowanie na pracowników

System Alka ERP w znaczy sposób przyśpiesza oraz ułatwia zachodzenie wielu procesów w firmie. Konsekwencją tego jest skrócenie procesu realizacji zamówień poprzez ich automatyzację.

Więcej...
api

Elastyczne wymagania sprzętowe

System Alka ERP w zależności od Twoich potrzeb daje możliwość wykorzystywania różnego rodzaju sprzętu oraz urządzeń, aby funkcjonalność oprogramowania była satysfakcjonująca.

Więcej...

Korzyści tego rozwiązania


face

Logowanie

System Alka ERP wspiera logowanie do programu indywidualnymi kartami pracowniczymi. Po zamontowaniu czytników w firmie, oprogramowanie pozwoli zastosować karty jako jednostkowe identyfikatory logowania, co znacznie ułatwi i przyśpieszy pracę zespołu.

supervisor_account

Kontrola

Równocześnie dzięki ujednoliconej strukturze systemu, która jest ze sobą połączona, używanie kart pozwoli na rejestrację czasu pracy każdego użytkownika, która jest możliwe dzięki narzędziu KD (Kontrola dostępu).

business

Działanie

Zasada działania tej funkcjonalności jest bardzo prosta. Każda osoba rozpoczynająca lub kończąca pracę przykłada swoją kartę pracowniczą do czytnika umieszczonego na terenie firmy, co pozwala na zebranie danych oraz dokładną ewidencję czasu pracy. W wyniku takiego działania, to narzędzie czyni z programu instrument analityczny i raportowy oraz umożliwia stałą kontrolę danych wewnętrznych oraz pracowników w firmie.

Łatwiejsze prowadzenie firmy

Oprogramowanie Alka ERP zostało zaprojektowane tak, aby wspierać każdy aspekt działalności firmy na różnym etapie jej rozwoju. System działający w firmie ma nie tylko katalogować zamówienia, ale również wpływać na ich realizację, poprawiając przy tym efektywność i wydajność pracy firmy.


Pomoc przy podejmowaniu decyzji

Wszystkie moduły oprogramowania są ze sobą ściśle zintegrowane co sprawia, że obieg informacji jest natychmiastowy. Dzięki temu, system informuje na bieżąco o nowych zleceniach oraz wszystkich zmianach jego statusu na każdym etapie realizacji. Narzędzia Alka ERP sugerują możliwe, dostępne akcje dla każdego ze zleceń w czasie rzeczywistym oraz umożliwiają ich wykonanie jednym przyciskiem myszy. To rozwiązanie ułatwi oraz zautomatyzuje pracę całego przedsiębiorstwa.

Korzyści z tego rozwiązania

System Alka ERP to narzędzie dla firm, które w istotny sposób wpłynie na zmniejszenie kosztów ich funkcjonowania, zarówno biorąc pod uwagę zasoby ludzkie, jak i materiałowe. Automatyzacja procesów oraz precyzyjne planowanie produkcji już od momentu tworzenia technologii nie tylko przyśpieszy realizację zleceń, ale również zmniejszy ich koszty. Dodatkowo nowoczesne rozwiązania wykorzystane podczas projektowania systemu sprawią, że wiele procesów będzie realizowanych automatycznie, przez co możliwe będzie zatrudnienie mniejszej ilości pracowników. Zmniejszając koszty funkcjonowania firmy, dajemy większe możliwości jej rozwoju.
verified_user

Certyfikaty

Bezpieczeństwo to najważniejsze kryterium wyboru oprogramowania. System Alka ERP spełnia najwyższe standardy jakości oraz bezpieczeństwa we wszystkich aspektach jego działania. Chroni dane zawarte w oprogramowaniu, a dzięki certyfikatowi SSL (Secure Sockets Layer) szyfruje połączenia metodami kryptograficznymi.

password

Zabezpieczenie hasłami

Dostęp do programu możliwy jest tylko dla osób, które będą posiadały hasła oraz, które otrzymają specjalne uprawnienia. Logowanie może odbywać się również przy użyciu kart, które identyfikują każdego pracownika dając mu dostęp do funkcjonalności, które zostaną wcześniej ustalone. System jest zatem bezpieczny i daje gwarancje, że dane firmowe nie dostaną się w niepowołane ręce.

backup

Backup

Dodatkowo, w trosce o dane firmy kopia zapasowa znajdujących się w programie informacji i plików (backup) wykonywana jest regularnie, co gwarantuje archiwizację i chroni przez utratę plików w wyniku nagłych zdarzeń lub awarii.

Korzyści z tego rozwiązania

Wychodząc naprzeciw potrzebom przedsiębiorców, system Alka ERP został wzbogacony o dodatkowe rozwiązania mobilne, które stanowią aplikacje dedykowane systemowi Android. Dzięki nim, Ty i Twoi pracownicy możecie podejmować ważne dla funkcjonowania przedsiębiorstwa decyzje niezależnie od miejsca, w którym się znajdujecie. Istotne jest, że cała struktura systemu jest ze sobą ściśle zintegrowana, opiera się na wspólnej bazie danych a dzięki synchronizacji możesz zarządzać procesami mobilnie w czasie rzeczywistym.

Mobilny Katalog

Do dyspozycji użytkowników udostępniliśmy m.in. Mobilny Katalog – dedykowany temu obszarowi funkcjonowania biznesu. Narzędzie pozwala obsługiwać katalog firmy w każdym miejscu z poziomu urządzenia mobilnego. Chcesz składać zamówienia poza firmą, bezpośrednio u klienta? To możliwe!

Mobilny Magazyn

Alka ERP Mobile to również możliwość zarządzania magazynem przez aplikację Mobilny Magazyn. Wydawaj i przyjmuj produkty na magazyn używając skanera w dowolnym smartfonie.

Mobilny Panel Produkcyjny

A jeżeli zależy Ci na dokładnym śledzeniu produkcji skorzystaj z Mobilnych Paneli Produkcyjnych. Narzędzie może być używane nie tylko na monitorach przy produkcji, ale również zawsze możesz mieć je w zasięgu ręki w swoim telefonie. Śledź, analizuj i podejmuj decyzje dotyczące realizacji zleceń dla klientów w dowolnym miejscu, w którym się znajdujesz.

Korzyści z tego rozwiązania

Zintegrowane moduły Alka ERP dają możliwość tworzenia automatycznej, cyfrowej dokumentacji, która zminimalizuje papierkową dokumentację oraz zaoszczędzi sporą ilość czasu. Program umożliwia zapis plików w dwóch formatach do wyboru: PDF lub Excel, dzięki czemu pozwala na szybką analizę procesów oraz wyników firmy.

Korzyści z tego rozwiązania

System Alka ERP w znaczy sposób przyśpiesza oraz ułatwia zachodzenie wielu procesów w firmie. Konsekwencją tego jest skrócenie procesu realizacji zamówień poprzez ich automatyzację. Dzięki temu zmniejsza się zapotrzebowanie na pracowników, a działania realizowane przez system zmniejszają ryzyko błędów popełnianych przez człowieka. Dodatkowym plusem jest ograniczenie kosztów związanych zatrudnieniem mniejszej ilości osób.
System Alka ERP w zależności od Twoich potrzeb daje możliwość wykorzystywania różnego rodzaju sprzętu oraz urządzeń, aby funkcjonalność oprogramowania była satysfakcjonująca. Jeżeli wykorzystujesz jedynie podstawowe moduły systemu niezbędne Ci będą jedynie komputery. Jeżeli natomiast chcesz poszerzyć swoje możliwości i wykorzystać wszystkie funkcjonalności wykorzystuj czytniki lub tablety, które współpracują z systemem Kontroli Dostępu, zamontuj monitory w działach produkcyjnych lub komputery typu „all-in-one”, aby śledzić produkcję na Panelu Produkcyjnym. Korzystaj z aplikacji mobilnych na smartfonach, aby mieć firmę zawsze w zasięgu ręki!