Magazyn w programie Alka ERP

To rozbudowany moduł, który jest przeznaczony do użytku przez osobę odpowiedzialną za magazyn Twojej firmy i gwarantuje Ci nowe możliwości jego zarządzania. Przy pomocy tego narzędzia magazynier może sprawdzić stan dostępnych produktów oraz konkretnych surowców, lokalizację oraz miejsce ich magazynowania. W tym module dostępne będą również informacje o produktach lub surowcach, których aktualnie brakuje.

Magazyn to narzędzie, które daje pełną moc decyzyjną. Dlatego, po włączeniu dodatkowej funkcji dodawanie akcji do magazynu będzie mogło odbywać się nie tylko poprzez typową, zadaniową ścieżkę realizacji zamówień, ale również poprzez dodawanie ręcznie. Podobna sytuacja pojawi się również w przypadku opcji wydawania towaru, gdzie czynności będą mogły się odbywać poza schematem działania systemu. Pozwoli to na sprawniejsze zarządzanie procesami zachodzącymi firmie oraz wpłynie na większą efektywność pracy przedsiębiorstwa.

Najważniejsze cechy:

 • umożliwia sprawdzenie stanu dostępnych elementów, ich lokalizację oraz miejsce magazynowania

 • posiada specjalną sekcję zadań dla magazyniera

 • zawiera usystematyzowane informacje dotyczące zamówień oraz umożliwia podgląd w czasie rzeczywistym listy aktywnych sesji magazynu

 • pozwala wydawać niezbędne do produkcji materiały pogrupowane według zleceń

 • umożliwia przyjęcie gotowych produktów na magazyn oraz wydanie ich do klienta

 • daje możliwość włączenia dodatkowej funkcji pozwalającej na ręczne zarządzanie procesami

 • umożliwia drukowanie kodów kreskowych dla jednego lub kilku elementów

 • wysyła ostrzeżenia w formie alertu, w momencie kiedy dany element osiągnie krytyczną ilość

 • tworzy automatyczną dokumentację

 • wspierany przez działanie aplikacji mobilnej ALKA ERP Mobile Magazyn

Raised Image
Raised Image
Raised Image

Narzędzie zostało wzbogacone w sekcję zadań dla magazyniera, w której znajdują się akcje przeznaczone do wykonania przez pracownika magazynu, niezbędne w celu zachowania ciągłości procesów realizacji. Sekcja obejmuje usystematyzowane informacje dotyczące zamówień, które powinny zostać wydane dla klienta, ale nie tylko.

Podczas procesu produkcyjnego system zarządzany przez osobę odpowiedzialną za magazyn pozwala wydać niezbędne do produkcji surowce pogrupowane według każdego zlecenia, a po jego zakończeniu umożliwia przyjęcie gotowego produktu na magazyn, gdzie czeka na odbiór przez klienta. Narzędzie pozwoli na podgląd w czasie rzeczywistym listy aktywnych sesji modułu, co zagwarantuje pełną kontrolę stanu magazynu.

Moduł pozwoli na wprowadzenie stanów początkowych wszystkich produktów dostępnych w Twojej firmie oraz dodawanie miejsc magazynowania tworząc nowe lokalizacje magazynowe, do których będzie można w łatwy sposób przydzielić element wymagający przechowywania. Funkcjonalność narzędzia pozwoli na sprawne wysłanie ostrzeżenia w formie alertu, w momencie kiedy dany element osiągnie krytyczną ilość, którą sam ustalisz, tak aby płynność procesów w dziele produkcyjnym nie została zachwiana. Dokumentacja, która zostanie stworzona przez Magazyn będzie mogła być drukowana, w postaci widocznych tabel i bieżącego widoku modułu. Dzięki takim rozwiązaniom będziesz mógł podejmować słuszne decyzje logistyczne podnoszące wydajność pracy Twojej firmy.

Działanie modułu może być dodatkowo wspierane przez dedykowaną aplikację mobilną – ALKA ERP Mobile Magazyn, która umożliwia wykonywanie działań narzędzia z poziomu urządzenia mobilnego co znacznie przyśpiesza pracę oraz działania w zakresie modułu. Szczegóły znajdują się w zakładce „Aplikacje mobilne”.

O aplikacji Magazyn Mobilny

AlkaERP Magazyn to aplikacja stworzona dla systemu ALKA ERP z myślą o osobach, które odpowiadają za dział magazynu. To rozbudowane narzędzie, które jest przeznaczone do użytku przez osobę odpowiedzialną za magazyn firmy i gwarantuje nowe możliwości jego zarządzania.
extension

Integracja

Magazyn mobilny jest całkowicie zintegrowany z systemem ALKA ERP i pozwala realizować zadania dla magazyniera niezbędne w celu zachowania ciągłości procesów realizacji przez Twoją firmę z poziomu urządzenia mobilnego.

local_shipping

Zarządzanie magazynem

Aplikacja dzięki możliwości skanowania kodów kreskowych pozwala wydać niezbędne do produkcji materiały pogrupowane według każdego zlecenia oraz przyjąć gotowy produkt na magazyn, gdzie czeka na odbiór przez klienta.

manage_search

Kontrola magazynu

Takie rozwiązanie zagwarantuje Ci pełną kontrolę stanu magazynu oraz pozwoli na sprawniejsze zarządzanie procesami zachodzącymi w Twojej firmie.

Zalety aplikacji

sentiment_satisfied_alt

Wygodna i intuicyjna obsługa

Proste rozwiązania wykorzystane podczas tworzenia aplikacji ułatwią i znacznie przyśpieszą pracę osób odpowiedzialnych za składanie zamówień w firmie. Praca na Mobilnym Magazynie jest niezwykle intuicyjna i nie wymaga dodatkowych kwalifikacji.

travel_explore

Zawsze w zasięgu ręki

Mobilny Katalog to aplikacja, którą możesz mieć zawsze w zasięgu ręki, w swoim telefonie, dzięki czemu Ty lub Twoi pracownicy w każdej chwili możecie podjąć istotne dla funkcjonowania przedsiębiorstwa decyzje.

storage

Zsynchronizowana baza danych

Dzięki ujednoliceniu danych między wszystkimi komponentami oprogramowania ALKA ERP, aplikacja Mobilny Magazyn zawiera aktualne informacje pobrane z bazy danych firmy.

Rola w systemie

Mobilny Magazyn to aplikacja, która stanowi jeden z wielu narzędzi, które zostały zaprojektowne aby jeszcze bardziej usprawnić funkcjonanie przedsiębiorstwa. Struktura systemu ALKA ERP zawiera wiele aplikacji, w tym: Panel Produkcyjny i Katalog. Wszystkie aplikacje mobilne są ściśle zintegrowane z bazą danych systemu i wykorzystywane razem w istotny spodób przyśpieszą realizację procesów w firmie.

Pobierz aplikację

Aby pobrać aplikację kliknij na logo sklepu lub zeskanuj kod QR.

Alka ERP

Plan Podstawowy

 • 3 Ilość licencji
 • check Podstawowe moduły programu
 • close Zaopatrzenie
 • close Produkcja
attach_moneyPoznaj cenę
Alka ERP

Plan Rozszerzony

 • 5 Ilość licencji
 • check Podstawowe moduły programu
 • check Zaopatrzenie
 • close Produkcja
attach_moneyPoznaj cenę
Alka ERP

Plan Pełny

 • 10 Ilość licencji
 • check Podstawowe moduły programu
 • check Zaopatrzenie
 • check Produkcja
attach_money Poznaj cenę